Depilacja Laserowa Soprano Ice

Dla Każdego Typu Owłosienia I Fototypu Skóry

Laser Soprano Ice jest urządzeniem do depilacji, posiadającym możliwość dopasowania zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg jest dopasowywany do typu owłosienia jak i fototypu skóry, każdy zabieg jest bezpieczny i po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Łączy opatentowane, zaawansowanie technologie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone badaniami klinicznymi.

W zabiegach wykorzystywane są dwa rodzaje lasera Aleksandrytowy, diodowy co znacząco wpływa na skuteczność depilacji. Pomijając dwie różne głowice system pozwala zastosować kilka metod depilacji.

Umów się na wybrany zabieg!

  • SHR
  • In-Motion
  • Ice
  • Speed
  • Facial Tip

SHR

Jest to to metoda depilacji zastrzeżona przez firmę Alma Laser, wykorzystywana w uznanych klinikach na całym świecie. Jej zastosowanie to niszczenie mieszków włosowych i hamowanie ich ponownego wzrost bez uszkadzania tkanek otaczających mieszki, co ma wpływ na skuteczność zabiegu.

In-Motion

Jest metodą wykonywania zabiegu, polegającą na ciągłym ruchu głowicy na pełnym obszarze zabiegowym, co wpływa zdecydowanie na komfort pacjenta, jak i odczucia różniące się od standardowych laserów.

Ice

To specjalna końcówka wykonana z szafiru o bardzo niskiej temperaturze, która chłodzi skórę podczas wykonywania zabiegu, sprawiając, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodzenia.

Speed

Innymi słowy, większe okienko zabiegowe, wpływające na skrócenie czasu zabiegu, nawet przy dużych powierzchniach.

Facial Tip

To specjalna mała końcówka, pozwalająca na dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak uszy czy nozdrza.

W badaniach porównujących nasz laser z z innymi technologiami depilacji laserowej stwierdzono, iż wywołuje znacznie mniej bólu, jest bardziej skuteczna i nie powoduje skutków ubocznych w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji. Zabieg jest całoroczny i może być stosowany nawet na opaloną skórę bez ryzyka podrażnień.

Soprano Ice otrzymał w 2015 roku nagrodę za najskuteczniejszy sprzęt do trwałego usuwania owłosienia.