O Instytucie

Dowiedz Się Kim Jesteśmy

Nasz Salon

Nasz salon składa się z 3 przytulnych, kompleksowo urządzonych gabinetów zabiegowych. Skorzystać mogą tu Państwo zarówno z profesjonalnych zabiegów na ciało i twarz, jak i wykonać depilację, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, makijaż (również ten permanentny), manicure oraz pedicure. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa i dobierze zabiegi dostosowane specjalnie do Państwa potrzeb.

Agata Partyka

Moja przygoda z kosmetologią rozpoczęła się 4 lata temu kiedy to wzięłam udział w kursie przedłużania i zagęszczania rzęs. Krótko po tym zaczęłam studia na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. W 2013 roku zostałam laureatką konkursu organizowanego przez firmę Magnitica Lashes, w którym nagrodą był kurs instruktora przedłużania i zagęszczania rzęs. Medycyna estetyczna jest moją największą pasją, dlatego też stawiam na nieustanny rozwój moich umiejętności. Regularnie biorę udział w różnego rodzaju branżowych kursach, szkoleniach oraz warsztatach.

Nasz Zespół

Agata Partyka

Opis
Opis
Opis

Martyna Grzymała

Opis
Opis
Opis

Rachel

Opis
Opis
Opis

Emma

Opis
Opis
Opis

Jesteśmy Nagradzani

Instytut Urody Agata Partyka otrzymał nagrodę " Mistrzowie Urody" dla najlepszego salonu kosmetycznego roku 2016, 2017 oraz 2018 w Gdyni! Nasza oferta jest bardzo szeroka, stawiamy na ciągły rozwój całego zespołu aby móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Standard i jakość świadczonych usług zapewne wpłynęła na udział w plebiscycie. Zajęcie pierwszego miejsca jest dla nas wyróżnieniem które motywuje do dalszego działania!