Zabiegi BLOOMEA

Trzy podstawowe działania dla Twojej urody

Zabieg Bloomea bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L.

Bloomea przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastycznych głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów.

Obecnie wykorzystywany jest w

  • zabiegach anti age
  • zabiegach ujędrniające
  • zabiegach depigmentacyjne
  • usuwaniu zmarszczek i rozstępów
  • usuwaniu bruzd potrądzikowych i innych

Umów się na wybrany zabieg!

  • MAKROEKSFOLIACJA
  • MIKROWIBRACJA
  • LUMINOTERAPIA

MAKROEKSFOLIACJA

Na początku każdego zabiegu bezpośrednio na oczach klienta otwierany tip złuszczający a następnie montowany w głowicy zabiegowej.

Dzięki różnorodnym technikom pracy, zdywersyfikowanemu ziarnicowaniu oraz bezpośredniej pracy oscylacyjnej głowicy w pierwszym etapie zabiegu możemy przeprowadzić MAKROEKSFOLIACJĘ na kilku poziomach.

Począwszy od delikatnego peelingu a na efekcie resurfacingu laserowego skończywszy. Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne (kwas hialuronowy, elastyna, kolagen) koktajlu Bloomea.

MIKROWIBRACJA

Po pierwszej fazie wprowadzającej zdejmujemy tip złuszczający i instalujemy tip, który ma za zadaniewprowadzić wewnątrztkankowo jak najwięcej substancji odżywczych. Na skórę pacjenta nakładamy kilka kropel kremowego koktajlu Blooméa® bogatego w elastynę,kolagen i kwas hialuronowy.

W tym momencie zaczyna się innowacja fazy drugiej. W zależności od wybranej procedury, którą chcemy przeprowadzić u pacjenta wprowadzamy głowicę w drgania oscylacyjne wysokiejczęstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracypozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni (633 nm) wprowadzić aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej.

W czasie równoległym urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu rozpoczynając trzeciąfazę zabiegu LUMINOTERAPIĘ. Rozpoczyna się proces neokolagenezy.

LUMINOTERAPIA

Jednoczesne oddziaływanie światła w bliskiej podczerwieni (633nm) pozwala dopełnić terapię w technologii TRIO M.L.L.

Udowodniona skuteczność penetracji tej długości fali i doskonałe powinowactwo dowarstwy kolagenowej pozwala na dynamiczne przyśpieszenie procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz równoczesne namnażanie elastyny i fibroblastów.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku zabiegów leczniczych, czy też mających dać efekt resurfacingu laserowego zaleca się na koniec zastosowanie maski biocellulozowej bogatej w kwashialuronowy, aloes i elastynę.

Zobacz WięcejMateriał Wideo


Porównanie Przed / Po


Porównanie Przed / Po