Zabiegi Na Twarz pHformula

Zapobiegaj Trądzikowi, Przetłuszczaniu Się, A Także Starzeniu Się Skóry

pHformula pierwsza linia farmaceutycznych kosmeceutyków, powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarzy.

Unikalny system resurfacingu (przebudowy) wycelowany jest w szereg chorób skóry takich jak przedwczesne starzenie się, wrażliwość skóry, trądzik różowaty, trądzik i hiperpigmentacja.

Wyjątkowe kompozycje dermatologicznych składników pozwalają na najbardziej kompleksowe przywracające jak i zapobiegawcze sposoby pielęgnacji skóry, dostępne bez recepty.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE ZABIEGI NA:

  • Starzenie się
  • Hiperpigmentacje
  • Trądzik
  • Skórę tłustą
  • Trądzik różowaty

Umów się na wybrany zabieg!

  • A.C.N.E
  • M.E.L.A.
  • A.G.E.
  • Witamina C

pHformula A.C.N.E

Jest zabiegiem przygotowanym z myślą o osobach borykających się z trądzikiem i skórą tłustą. 3 przyczyny problemów ze skórą tłustą i trądzikową to nadmiar serum, rozszerzone pory, a także łojotokowe zapalenie skóry i blizny.

Zabieg niejednokrotnie pomógł osobą które były kierowane przez dermatologów na kuracje doustną, pochodnymi witaminy A (Retinoidy).

Główne składniki aktywne:
Kwas pirogronowy - może przenikać przez skórę powoli i jest stosowany jak średni peeling chemiczny u pacjentów z wągrami, bliznami trądzikowymi, i tłustą cerą.
Azeloglicyna - działa jako środek przeciwbakteryjny, zmniejszając i hamując wzrost drobnoustrojów w mieszku
Kwas migdałowy - ma silne właściwości antybakteryjne, które pomagają zabijać drobnoustroje związane z wykwitami trądzikowymi.
Wolne od parabenów.

Cena zabiegu od 180zł

pHformula M.E.L.A.

Jest zabiegiem ,który został stworzony z myślą o takich problemach skórnych jak:
- melasma, ostuda
- przebarwienia wywołane światłem UV
- zaburzenia w produkcji melaniny
- przebarwienia wywołane stanem zapalnym
- przebarwienia hormonalne, starzeniowe
- przebarwienia posłoneczne

Działanie wybielające M.E.L.A. to silne połączenie składników aktywnych unikalnie wkomponowanych w bazę gliny dzięki czemu penetracja substancji czynnych jest równomierna i niezwykle szybka. Jest to najlepsze rozwiązanie pozbycia się wszelkiego rodzaju przebarwień niezależnie od fototypu skóry.

Cena zabiegu od 180zł

pHformula A.G.E.

Jest zabiegiem zapobiegającym oznakom starzenia. Wyjątkowe połączenie składników aktywnych działa synergicznie w celu przyspieszenia regeneracji skóry, utrzymania jej dobrej kondycji, a także działa zapobiegawczo, prewencyjnie.

Głównymi składnikami w preparatach zabiegowych jest:
Retinol - reguluje zróżnicowanie komórek. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz działa jako silny antyoksydant.
Niacyna - ma silne właściwości antyoksydacyjne, poprawia funkcjonowanie bariery naskórka skutkiem czego są mniejsze podrażnienia, hamuje glikację, spłyca zmarszczki i zmniejsza transport melanosomów z melanocytów do keratynocytów.
Kwas pirogronowy - stymuluje kolagen, elastynę i glikoproteiny skórne w większym stopniu niż inne kwasy.
Kwas śluzowy Acid – aktywnie przeciwdziała zanieczyszczeniom. Zakłóca melanogenezę i rozjaśnia przebarwień i worki pod oczami.
Pycnogenol - jest silnym przeciwutleniaczem, wspomaga naturalne mechanizmy „wymiatania” wolnych rodników tlenowych. Pomaga zmniejszyć stan zapalny i uspokaja podrażnioną skórę.
PH-DVC™ (nośnik) – kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetrację substancji czynnych

Cena zabiegu od 180zł

pHformula Witamina C

Zapraszamy na IDEALNY a zarazem bardzo skuteczny zabieg na twarz, który niesamowicie napina i rozświetla skórę. Wszystko dzięki osiągnięciu maksymalnego poziomu przyswajalnego stężenia witaminy C. Jest to zabieg idealny dla osób które nie mają dużo czasu na leżenie w gabinecie kosmetycznym a oczekują szybkiego efektu. Efekt jest widoczny zaraz po zabiegu czyli po 15 minutach.

Kompleks stosowany w preparatach pH formula zwiększający penetrację substancji czynnych:
Kwas L-askorbinowy / witamina C wyzwala produkcję kolagenu, posiada właściwości przeciwutleniające, reguluje powstawanie melaniny, przyspiesza gojenie skóry,wspomaga krążenie i zapewnia zwiększoną ochronę przed promieniowaniem UV20%.
Kwas hialuronowy-wyraźnie nawadnia skórę.
Retinol 0,05% - wspiera odnowę komórek naskórka

Cena zabiegu 140zł